Hakkımızda

Biz Kimiz

Sıradışı bir ekip

Biz KimizBiz; bu sektörde işe 2013 yılında başlayan ancak iş hayatı olarak aramızda yaklaşık 77 yıllık deneyimi biriktirmiş bir ekibiz. İlginç, modern ve işe yarar ürünleri buluyor, yerine göre yaratıyor ve ülkemiz tüketicilerinin kullanımına sunuyoruz.

Bu amaçla ilk olarak İtalya'dan son derece modern, teknolojik ve ilgi çekici bir ürün olan Ciclotte fitness bisikletleri ile başladık. Ciclotte fitness bisikletleri, yüzde yüz İtalyan tasarımı ve montajı da dahil olmak üzere tüm parçaları İtalya’da üretiliyor. Karbon-fiber, fiberglas ve çelik gibi yüksek teknoloji materyaller ile üretilen Ciclotte'ler, çok özel tasarımıyla olduğu kadar, elektromanyetik direnç sistemi ile donatılmış epicycloid vites kullanılan dünyanın ilk fitness bisikletleri olması ile de öne çıkıyor.

Temsil ettiğimiz markaların bir diğeri, açık hava egzersizinin en yeni ve olağanüstü seçeneği olan ElliptiGO'dur. Koşu ve bisiklet sporunun yanı sıra eliptikal cihazının en iyi özelliklerini bir araya getirecek şekilde dizayn edilmiş olan ElliptiGO, dünyanın ilk eliptik bisikletidir.

KronoSpor, halatlı egzersizde otorite konumunda olan Marpo Kinetics'i de Türkiye'de temsil etmektedir. Marpo Kinetics halat egzersiz aletleri, güç artırımı, dayanıklılık veya kardiyovasküler egzersize yönelik çalışan tüm sporcular için yeni ufuklar açmakta ve tüm dünyada otuzdan fazla ülke ile birlikte artık Türkiye'de de başarıyla kullanılmaktadır.

Kronospor aynı zamanda su altı spinning bisikletlerinde dünyanın önde gelen üreticisi Fransız Poolstar firmasının Waterflex ürünlerini Türkiye'de temsil etmektedir. Rehabilitasyon ve aqua-training amaçlı kullanılabilen WaterFlex su altı spinning bisikletleri, modüler yapıları ile termal su, klorlu su ve deniz suyu içinde güvenle kullanılabilmektedir.

Temsil ettiğimiz bir diğer marka olan Swans, Japonya’nın önde gelen kayak gözlük ve kaskları, yüzücü gözlükleri üreticisidir. Yüksek kalite ve özel tasarımları en son teknoloji ile bir arada sunan Swans ürünleri, KronoSpor desteği ile amatör ve profesyonel Türk kayakseverlerin ve yüzmeye ilgi duyanların beğenisine sunulmuştur.

Kurulduğumuz günden bu yana hedefimiz, modern, dinamik ve fonksiyonel spor&fitness ürünlerini siz değerli müşterilerimize olabildiğince uygun fiyatlarla sunmak olmuştur. Değişmez prensibi kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat olan KronoSpor, gösterdiğiniz ilgiyle sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

İletişim Bilgilerimiz


Bayar Caddesi Anadolu Sitesi A Blok No:38/33, 34736 Kozyatağı İSTANBUL


This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


İstanbul: +90 (533) 364 4121
İstanbul: +90 (533) 345 1328
Ankara: +90 (533) 689 3185

KronoSpor @ Twitter