Eve / spor salonuna hapsolmayın; sokağa çıkın!

ElliptiGOElliptiGO, açık hava egzersizinin en yeni ve olağanüstü seçeneğidir. Spor salonlarına tıkılıp kalmadan açık havada antreman yapmanın keyfini doyasıya yaşatır. İster form tutmak isteyen amatör bir fitness sever, ister kardiyovasküler antreman yapmak isteyen profesyonel bir sporcu, ya da sadece konfor ve eğlenceyi bir arada görmek isteyen bir maceraperest olun, aradığınız tüm bu özellikleri ElliptiGO’da bulacaksınız. Üstelik bütün bunları spor merkezinin sıkıcı atmosferinden uzak, açık havada ya da dilerseniz fitness salonu, ev, ofis ve benzerleri gibi kapalı bir mekanda bulunurken yapabileceksiniz.

ElliptiGO, koşu ve bisiklet sporunun yanı sıra eliptikal cihazının en iyi özelliklerini bir araya getirecek şekilde dizayn edilmiştir. Yüksek performanslı doğal koşu antremanı yapma imkanı sağlar, ve bunu sağlarken de ayak tabanlarınızı yıpratmadan diz ve eklemlerinizi mümkün olduğunca minimum basınca maruz bırakan dünyanın ilk eliptik bisikletidir.

Yaptığınız spor branşının içinde koşu var ise, belli bir dönem dizinizde ağrılar hissetmeniz, bağ zedelenmeleri, yırtıklar, çatlak oluşumu gibi sakatlık problemlerinden biri ya da birkaçına maruz kalmanız çok da sürpriz sayılmaz. Bu tür durumlarda her zaman yaptığınız antremanlardan çok daha basit olanları ile yetinmek durumunda kalırsınız. Havuzda sualtı egzersizleri, eliptikal antremanları, anti-gravite koşu bantları yararlı olabilir ancak pek çok kişi takım ortamından uzak kaldığı ve kendini kapalı bir ortamda izole hissettiği için bu tür egzersizleri yapmaktan keyif almaz. Kimi zaman bu durum sakatlık yaşayan sporcunun ruhsal durumunu negatif yönde etkiler, bir an önce bu sıkıcı ortamdan uzaklaşıp spora geri dönmeye çalışır ve tam olarak iyileşmeden geri dönüş yaptığı için sakatlık süresinin daha da uzamasına sebebiyet verir.

ElliptiGOBazı sakatlık yaşayan atletler ise kondisyonlarını kaybetmemek için nispeten daha hafif olan bisiklet antremanı yapmak durumunda kalırlar ki çoğu bu durumda bisiklet selesini ve duruş şeklini çok rahatsız edici bulur. Üstelik antreman ne kadar uzun sürerse sürsün bisiklet üzerinde kalp atış hızlarını istedikleri şekilde yükseltemedikleri gibi yaptıkları antremanın içeriği koşmaya pek benzemez. ElliptiGO, koşma hareketini simule eder, açık havada yoğun ve sıkı bir antreman yapmanızı sağlayarak formunuzu korur. ElliptiGO’yu sürerken kendinizi takım ortamından mahrum bırakmazsınız. Özellikle sakatlık sonrası iyileşme döneminde pozitif ruh halinizi korumada önemli bir katkı sağlar. Bu sayede ElliptiGO kullananlar, spor hayatlarını daha da uzatmış olurlar.

ElliptiGO, sakatlık sorunu yaşayan sporcular için rehabilitasyon aleti olmanın ötesinde düzenli bir şekilde kullananları daha sağlıklı ve fit yapar, iyi bir kondisyon sağlar. Sunduğu çok vitesli sistemi sayesinde istenilen tempoda  antreman yapmanıza imkan verir.

Tekerlekler üzerinde koşun!

Sürüş esnasında kullanıcısına adeta havada yürüyormuş gibi bir his veren ElliptiGO ile saatte 37 km ve hatta üzeri bir hızla ilerleyebilirsiniz. Hafiftir, kolayca taşınabilir ve sürmesi son derece basittir. Üstelik sürüş esnasında saatler boyunca yorucu bisiklet selesi üzerinde oturmak zorunda da değilsiniz.

İletişim Bilgilerimiz


Bayar Caddesi Anadolu Sitesi A Blok No:38/33, 34736 Kozyatağı İSTANBUL


This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


İstanbul: +90 (533) 364 4121
İstanbul: +90 (533) 345 1328
Ankara: +90 (533) 689 3185

KronoSpor @ Twitter