Yorumlar

Doktorlar ne diyor?

Elliptigo, diz eklemini yaralamadan hem aerobik egzersiz yapılabilen, hem de diz çevresi adaleleri güçlendirmenin kapalı zincir egzersiz şeklinde yapılmasını sağlayan bir innovatif bisiklet. Ben muayenehanemde, hastalarımın hem diz rahatsızlıklarının tedavisinde hem de ameliyat sonrası rehabilitasyonunda güvenle kullanmaktayım.

Prof.Dr. Tahsin Beyzadeoğlu
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı
(Spor Yaralanmaları ve Artroskopik Cerrahi)
A Milli Erkek Basketbol Takımı Doktoru


Eklemi koruyan ve özellikle ameliyat sonrası kapalı zincir egzersizi yapılmasını mümkün kılan çok faydalı bir egzersiz aleti. Muayenehanemizde severek kullanıyoruz.

Evrim Eraslan
Fizyoterapist


ElliptiGO, eklem sorunları olan kişiler için çözümler sunan mükemmel bir egzersiz cihazı. Darbesiz ve sağlıklı kardiyovasküler antreman yapmak isteyenler için özellikle tavsiye ederim.

Dr. Mike Leahy
Aktif Dinlenme Teknikleri (ART)'nin yaratıcısı


ElliptiGO, sırtınızı her türlü sakatlıktan koruyan ana kas gruplarını çalıştırır ve aynı zamanda düşük darbeli kardiyovasküler antreman yapma imkanı tanır. ElliptiGO kullanmak sakatlıkları ve ağrıları azaltır, ayrıca doktor reçeteli egzersiz programları ile uyum sağlar.

Dr. Adam Locketz
Ağrı ve Fizik Rehabilitasyon Uzmanı


Kullanıcılar ne diyor?

Koleji bitirdikten sonraki dönemde antreman yaparken tam 4 kez sol ayağımı kırdım. Biraz daha bilinçli hareket edip farklı birşeyler yapmam gerektiğini fark ettim, aksi halde bir daha yarışlara katılamayacaktım. ElliptiGO kullanmak, antreman programıma daha fazla çalışma ve iyileşme egzersizi katarak çok etkili oldu. Rakiplerime göre daha az mesafeli antreman yapıyor olmama rağmen ElliptiGO sayesinde fitness seviyemi onların düzeyinde tutabiliyorum, ve tabi bu da sakatlanma olasılığımı ciddi ölçüde azaltıyor.

Lauren Fleshman
2 kez ABD 5.000m Şampiyonu


ElliptiGO, kuşkusuz hayatımda kullandığım en iyi cross training cihazı. Koşmanın eklemler üzerindeki etkisini elimine edip kardiyovasküler fitness yapmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Dean Karnazes
Elit Dayanıklılık Sporcusu ve 'Ultramaraton Adam' Kitabının Yazarı


Koşu performansınızı artırmayı ya da sakatlanma riskinizi azaltmayı istiyorsanız, ElliptiGO her koşucu için mükemmel bir cross training aracıdır.

Jenny Hadfield
Eski Koşu Koçu ve 'Ölümlüler için Maraton' Kitabının Yardımcı Yazarı


ElliptiGO, dağ bisikletinden beri gördüğüm en yenilikçi bisiklet konsepti. Cross training bisikletçileri ve triatlonculara özellikle tavsiye ederim.

John Howard
Ironman Dünya Şampiyonu


ElliptiGO, açık havada antreman yapmanın fenomen olmuş yeni seçeneği. Onunla bir gün sıkı bir kardiyo antremanı yapıp ertesi günü ise etrafta öylece dolaşıyor olmayı çok seviyorum. ElliptiGO, dış ortamda ve açık havada aktif olmak isteyen birçok kişinin ilham kaynağı olacaktır.

Jessi Stensland
Hareket Verimliliği ve Performans Uzmanı


Daha fazla sayıda üst düzey atlet cross training için ElliptiGO’yu kullandıkça sanıyorum ki olası sakatlık riskini azaltmak ve antreman yapmak amacıyla etrafımızda daha fazla sayıda kişinin ElliptiGO’yu kullandığını göreceğiz. İnsanlar normal bir bisiklete binerken ya da su altında koşarken sarf ettiği eforun daha fazlasını ElliptiGO’yu kullanırken sarf edecek.

Bob Larsen
Mammoth Track Club Kurucu Ortağı


Hemen hemen her tür koşu antremanı benzerini ve üstelik de çok farklı zorluk seviyelerinde, ElliptiGO üzerinde yapmak şaşılacak derecede çok kolay.

Elliott Heath
10 kez NCAA All American ve 2011 NCAA 3.000m Şampiyonu


Uzun mesafe koşucularının koçluğunu yaptığım 28 yıl boyunca koşu antremanına alternatif olabilecek ElliptiGO’dan daha iyi bir ürün görmedim.

Paul Greer
San Diego Track Club Koçu


İletişim Bilgilerimiz


Bayar Caddesi Anadolu Sitesi A Blok No:38/33, 34736 Kozyatağı İSTANBUL


This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


İstanbul: +90 (533) 364 4121
İstanbul: +90 (533) 345 1328
Ankara: +90 (533) 689 3185

KronoSpor @ Twitter