WX-Tramp

WX-Tramp

Su Trambolini!

WX-Tramp Su Trambolini fizyoterapi, su jimnastiği veya eğlence amaçlı su aktivitelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Hiçbir kısıtlama olmadan 7’den 70’e herkesin çok yönlü kullanımı için uygundur.

Vücut koordinasyonunuzu, dengenizi ve fiziksel durumunuzu geliştirmekle birlikte son derece eğlenceli bir aktivite sunar.

Sportif

WX-Tramp


Bağımsız Elastik Bantlar

Zıplama matını ana gövdeye bağlayan elastik bantlar yüksek uzama kapasitesi, gerilme esnekliği ve hareket kabiliyeti özelliklerine sahip olup maksimum güvenlik sağlar. 100 kg a kadar ağırlıkta olan kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Bağımsız Elastik Bantlar

Destek Barı (opsiyonel)

Kullanıcının daha güvenli bir şekilde antreman yapmasına yardımcı olur. %100 Marin kalite AISI 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir ve trambolinin gövdesine kolayca kilitlenir. Tüm modeller için uygundur.

Destek Barı (opsiyonel)

Stabilite

Kaydırmaz özelliğe sahip silikon ayak takozlar (6 adet), kullanım esnasında trambolini zemine sabitleyerek yüksek stabiliteyi garanti eder. Havuz zeminini çizmez, iz bırakmaz ve kesinlikle zarar vermez. Her türlü havuz yüzeyi (liner, PVC, fayans, vb.) ile uyumludur.

Stabilite

Zıplama Matı

Özel olarak seçilmiş teknik fiber mat ile sağlanan gelişmiş su akışı sayesinde optimum zıplama elde edilir. Dayanıklılık, zıplama doğruluğu ve çıplak ayak ile kullanım sunduğu avantajlar arasındadır.

Zıplama Matı

Farklı Modeller

Heksagon ve yuvarlak olmak üzere iki ayrı modeli mevcuttur. Heksagon yapı kapladığı minimum alan ile özellikle küçük havuzlar için avantaj sağlar, ayrıca üst üste yerleştirilerek kolay istifleme imkanı sunar.

Farklı Modeller


Özellikler

Malzeme %100 AISI 304 paslanmaz çelik gövde
Su Derinliği 130 cm – 150 cm arası
Stabilite Çizmeyen beyaz takozlar
Ağırlık 6,3 kg
Kullanıcı Ağırlığı (Max) 100,0 kg
Modeller Yuvarlak, Heksagon
Garanti 2 yıl metal aksam, 6 ay diğer parçalar
Ölçüler Ø 101 cm x Yükseklik 34 cm - Genişlik 112 cm x Uzunluk 112 cm x Yükseklik 34 cm

İletişim Bilgilerimiz


Bayar Caddesi Anadolu Sitesi A Blok No:38/33, 34736 Kozyatağı İSTANBUL


This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


İstanbul: +90 (533) 364 4121
İstanbul: +90 (533) 345 1328
Ankara: +90 (533) 689 3185

KronoSpor @ Twitter